MARGONEM

Strona Poświęcona Margonem

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2010-07-23 19:13:43

-=Przemo=-

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 41

HeroQuest dla Tropicieli

Hero Quest


    Quest dostaniemy od Yfrana (Błędny Szlak)

    1 Zadanie.
    Na początek musimy oczyścić okolice mythar z potworków. Udowodnij, że nadajesz się na tropiciela.
    Zabij: Gawial (0/20)
    Zabij: Skorek (0/20)
    Zabij: Krokodyl (0/20)
    Zabij: Grzechotnik (0/15)
    Zabij: Kobra (0/15)
    Zabij: Młody gnom leśny (0/5)
    Za to otrzymamy:

    ITEM#59071814.2


    i 44,3k EXPA


    2 Zadanie.
    Teraz chciałbym sprawdzić twoją znajomość krainy, a przy okazji zdolność do zdobywania pewnych potrzebnych mi przedmiotów. Mythar jest położone na uboczu, stąd mam problem ze zrobieniem zakupów. Chciałbym, abyś przyniósł mi marchewkę od Esmerili z Ithan, mleko od Maryśki z Przedmieść Karka-han, rybę od Galisa z Torneg, miksturę od Druida Myszora z Werbin, kartofle od Erniego z Eder i fiolkę od Brasza z Mythar. Pamiętaj, Erni pomoże ci tylko wtedy, jeżeli ty mu będziesz pomagał! Będziesz się musiał przespacerować, ale nagrodą będzie kolejna część ekwipunku tropiciela! Jeśli jednak zrobiłeś quest z Ernim na 20lvl wystarczy poprosić go o worek za wcześniejszą pomoc.
    Otrzymamy to:

    ITEM#59074640.2


    i 44,3k EXPA


    3 Zadanie.
    Negocjacja cen dla Yrfana. Yrfan prosi nas, abyśmy udali się do Herfoga w Werbin. Idziemy i w dialogu, przy dwóch opcjach, jedna ze skórami tygrysa i druga z propozycją przynoszenia lepszych skór, wybieramy tą drugą. Wracamy do Yrfana, a ten mówi, że potrzebuje 15 skór kobry(jest ich dużo na zapomnianym szlaku i w mrocznym przesmyku). Zbieramy i wracam do niego. Zabiera nam skóry i pyta sie: "Czy są kobry w mythar??"- Odpowiedź tak i jeszcze jedno pytanie "ile ich jest"- odpowiedz 1
    Nagroda:

    ITEM#1850514302.3



    4 Zadanie.
    Kolejną próbą będzie próba siły. W okolicach Mythar grasują różne, a w dodatku liczne potwory. Sam sobie nie daję rady z ich zabiciem, ponieważ jest ich za dużo. Dlatego liczę na twoją pomoc. Są dość silne, ale myślę że poradzisz sobie. Chodzi mi dokładnie o zielone i ogniste salamandry, a także o szczególnie groźną jadowitą ropuchę. Strzeż się jej! Pokonaj silne, leśne potwory.
    Zabij: Zielona salamandra (0/20)
    Zabij: Salamandra ognista (0/15)
    Zabij: Jadowita ropucha (0/5)
    Po pokonaniu otrzymamy:

    ITEM#71027270.2


    i 66,4k EXPA

    5 Zadanie.
    Teraz przed tobą ostatnia próba. Musisz zdobyć szacunek lasu, udowodnić że to leśne stworzenia boją się ciebie, a nie ty ich. Pokazać skałom w jaskini, drzewom nad nią swoją moc, spryt i umiejętności. Wyślę cię do ukrytej groty, musisz pokonać kryjące się tam zwierzęta. Jednak uważaj! Lata samotności sprawiły, że stały się one bardziej dzikie, niż te na powierzchni. Walka z nimi nie będzie prosta. Czy jesteś gotowy? Yrfan w tym momencie przenosi nas do ukrytej groty. Trzeba zabić:
    -Podstępne Kameleony 59lvl *elita*
    www.margonem.pl/obrazki/npc/zwi/kameleon03.gif
    -Zaczarowane Jaszczury 60lvl *elita*
    www.margonem.pl/obrazki/npc/zwi/jaszczur4.gif
    -Zabójcze gniewosze 59lvl *elita*
    www.margonem.pl/obrazki/npc/zwi/gniew-pla.gif
    -Ukryte węże 60lvl *elita*
    www.margonem.pl/obrazki/npc/zwi/kobra01.gif

    Pamiętajmy, aby wziąć ze sobą kilka mikstur leczących
    Gdy wybijemy wszystkie potworki z jaskini podchodzimy do kamiennego liścia, który przeniesie nas do Yrfana.
    Nagroda:

    ITEM#71029648.2 ITEM#71004415.2


    i 88,6k EXPA


http://www.pexu.1ts.pl/sig1824678&style=1.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lady Todd Hoteles Surinam